LKS Zaborzanka Zaborze- Juniorzy - strona nieoficjalna

Strona klubowa

• Ogłaszamy nabór do drużyny juniorów rocz. 95-98 i młodsi. Informacje o treningach na stronie.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Ankiety

Czy zaborzanka zdoła utrzymać się w II lidze juniorów w sezonie 13/14 ?

Aktualności

Zasłużone zwycięstwo

• autor: gawel96, 2012-09-01 15:47

W sobotę juniorzy Zaborzanki rozegrali mecz II kolejki, w którym pokonali na własnym boisku drużynę z Chełmka 2:1.

Więcej w rozwinięciu:

Mecz od samego początku rozgrywany był pod dyktando gospodarzy. Jednak to goście tuż przed przerwą strzelili bramkę dającą im prowadzenie. Rzut wolny, piłka wrzucona w pole karnę, napastnik gości strzela na bramkę, bramkarz broni jego strzał ale przy dobitce tego samego zawodnika był już bezradny.

Druga połowa spotkania  w wykonaniu naszej drużyny była o wiele lepsza niż pierwsza. I to oni dłużej przebywali przy piłce oraz częściej zagrażali bramce rywala. Gra z pierwszej piłki, dużo woli walki- to mogło się podobać. Szkoda kilku wypracowanych akcji przez drużynę, kiedy to Dominik Gaweł zagrał wzdłuż bramki do niekrytego Arkadiusza Czardybana, ale on nie trafił to bramki. Czy też po rzucie rożnym, keidy to  wrzuca Szymon Grabowski, piłka przelatuje nad zawodnikami wprost pod nogi Dominika Gawła, ale i on nie trafił do "pustaka". Bramkę na 1:1, wykorzystuje Piotr Socha, który po świetnym zagraniu od Bartłomieja Gawrona, pięknym strzałem pokonuje bramkarza gości. Druga bramka, która dała zwycięstwo gospodarzom, padła w 90 min.  Była to zasługa Piotra Sochy, który zagrał z prawej strony dokładną piłkę w pole karne, a Krzysiek Grabowski ze spokojem dał prowadzenie gospodarzom. Tuż po tej akcji, sędzia główny zakończył spotkanie !