LKS Zaborzanka Zaborze- Juniorzy - strona nieoficjalna

Strona klubowa

• Ogłaszamy nabór do drużyny juniorów rocz. 95-98 i młodsi. Informacje o treningach na stronie.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Ankiety

Czy zaborzanka zdoła utrzymać się w II lidze juniorów w sezonie 13/14 ?

Aktualności

Na koniec zwycięstwo

• autor: gawel96, 2012-06-16 17:28

W sobotnie popołudnie juniorzy Zaborzanki zakończyli swoje rozgrywki meczem wyjazdowym z LKS Bulowice.

Więcej w rozwinięciu:

Początek spotkania był obiecujący dla gości, to oni prowadzili grę i wydawało się że bramka to tylko kwestia czasu.

Pierwszym zawodnikiem, który wpisał się na listę strzelców był Łukasz Węgrzyn, który z łatwością zwiódł   zawodników gospodarzy, przymierzył z 20 metrów i dał prowadzenie drużynie przyjezdnych. Gospodarze stwarzali sobie sytuacje po których mogli strzelić bramke jednak ich strzały lądowały obok słupka lub nad poprzeczką. Druga bramka padła po rzucie rożnym, Krystian Kabiałka wrzuca piłkę w pole karne, a Dominik Gaweł strzałem z pół-obrotu pakuje piłkę obok bramkarza. Po chwili, klarowną sytuację zaprzepaścił słyny "Czarny" (Arkadiusz Czardyban), który po podaniu Dominika Gawła, posłał piłkę nad poprzeczką. Trzecią bramkę dla Zaborzanki zdobył Krystian Kobiałka, który po podaniu Piotra Sochy, strzelił ładną bramkę zza pola karnego. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:3 dla gości.

Przed rozpoczęciem drugiej połowy spotkania, nastąpiły zmiany w meczu, za Michała Szablę wszedł Michał Wiertel,  Łukasza Węgrzyna zastąpił Robert Sowa, a Piotra Sochę- Krzysiek Grabowski

Od drugiej połowy gospodarze przyspieszyli tempo, grali szybciej, ponieważ musieli nadrobić straty z pierwszej połowy. Po chwili mogli się cieszyć z pierwszej strzelonej bramki, piłka przejęta w środkowej części boiska, podana do przodu, błąd Krzysztofa Mostowika wykorzysłał zawodnik gości, który przelobował go i było 1:3. Do dłuższej chwili kolejną dogodną sytuację zaprzepaścił Arkadiusz Czardyban, który przyjął piłkę i wybiegł z bramkarzem sam na sam, zwodem minął go, ale nie trafił do pustej bramki. Kolejna bramka padła po rzucie karnym, Bartosz Wołek faulowany, sędzia bez zastanowienia wskazał na "wapno". Do piłki podszedł niezawodny w tym spotkaniu Arkadiusz Czardyban strzelając bramkarzowi mocno po ziemi w lewy róg bramki i było już 1:4. Ostatnią bramkę w tym tym spotkaniu zdobył, Bartosz Wołek, który bez większych problemów minął bramkarza i strzelił do pustej bramki. Końcowy wynik 1:5 !

Zawodnik meczu: Arkadiusz Czardyban