LKS Zaborzanka Zaborze- Juniorzy - strona nieoficjalna

Strona klubowa

• Ogłaszamy nabór do drużyny juniorów rocz. 95-98 i młodsi. Informacje o treningach na stronie.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Ankiety

Czy zaborzanka zdoła utrzymać się w II lidze juniorów w sezonie 13/14 ?

Aktualności

Pierwsze punkty

• autor: gawel96, 2012-05-05 14:09

Dzisiaj, 5.05.2012, Zaborzanka Zaborze rozgrywała derbowy mecz z Solavią Grojec. Gospodarze musieli wygrać mecz za wszelką cenę, gdyż walczą o utrzymanie.

Więcej w rozwinięciu....

Zawody rozpoczęły się wyśmienicie dla zawodników z Zaborza.Już pierwsza akcja zakończyła się golem. Piotr Socha wykorzystał świetne, prostopadłe podanie ze środka pola i lekkim strzałem lewą nogą pokonał bramkarza gości. Na drugiego gola trzeba było czekać kilkanaście minut. Zaborzanka wykonywała rzut rożny. Obrońcy Grojca nieudolnie próbowali wykopać "futbolówkę" z pola karnego, lecz ta padła pod nogi Dominika Gawła, który odegrał  Łukaszowi Węgrzynowi. Kapitan biało-niebieskich uderzył z pół-woleja nie do obrony. Ostatnia bramka w pierwszej połowie to dzieło Arkadiusza Czardybana. Popularny 'Czarny" przymierzył zza pola karnego, a słaby dziś golkiper Solavii nie zdołał obronić jego strzału. Do przerwy 3-0.

Druga połowa zaczęła się szybkim atakiem gości, którzy wykorzystali uśpioną defensywę gospodarzy i było już 3-1. Później rywal "zza miedzy" zwolnił tempo. Do końca spotkania Zaborzanka kontrolowała mecz, a dwie bramki dołożył Krystian Kobiałka. Obie identycznej urody, z 18-go metra. Warto dodać, że dzisiejszego ranka Zaborze dysponowało pełną kadrą meczową, co w tym sezonie jeszcze się nie zdarzyło. Końcowy wynik: 5-1.

(Autor: Jakub Katerla)