LKS Zaborzanka Zaborze- Juniorzy - strona nieoficjalna

Strona klubowa

  • Ogłaszamy nabór do drużyny juniorów rocz. 95-98 i młodsi. Informacje o treningach na stronie.
  •        

Logowanie

Kalendarium

23

01-2018

wtorek

24

01-2018

środa

25

01-2018

czwartek

26

01-2018

piątek

27

01-2018

sobota

28

01-2018

niedziela

29

01-2018

pon.

Facebook

 

 

Adres

ul. Grojecka 5

32-600 Oświęcim-Zaborze

Patron medialny

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 79, wczoraj: 31
ogółem: 213 621

statystyki szczegółowe

Ankiety

Czy zaborzanka zdoła utrzymać się w II lidze juniorów w sezonie 13/14 ?

Aktualności

Terminarz II ligi juniorów

  • autor: gawel96, 2011-07-25 16:13

Przedstawiamy terminarz na rundę jesienną sezonu 2011/12

 

1 kolejka- 27 sierpnia 2011r.

LKS Skidziń - KS Chełmek 

LKS Polanka W.  - Zgoda Malec

LKS Bulowice - Skawa Podolsze

Orzeł Witkowice - LKS Zaborzanka Zaborze 

Soła Oświęcim - Solavia Grojec

 

2 kolejka- 3 września 2011r.

KS Chełmek - Solavia Grojec

LKS Zaborzanka Zaborze - Soła Oświęcim

Skawa Podolsze - Orzeł Witkowice

Zgoda Malec - LKS Bulowice

LKS Skidziń - LKS Polanka W.

 

3 kolejka- 10 września 2011r.

LKS Polanka W. - KS Chełmek

LKS Bulowice - LKS Skidziń

Orzeł Witkowice - Zgoda Malec

Soła Oświęcim - Skawa Podolsze

Solavia Grojec - LKS Zaborzanka Zaborze 

 

4 kolejka- 17 września 2011r.

KS Chełmek - LKS Zaborzanka Zaborze

Skawa Podolsze - Solavia Grojec

Zgoda Malec - Soła Oświęcim

LKS Skidziń - Orzeł Witkowice

LKS Polanka W. - LKS Bulowice

 

5 kolejka- 24 września 2011r.

LKS Bulowice - KS Chełmek 

Orzeł Witkowice - LKS Polanka W.

Soła Oświęcim - LKS Skidziń

Solavia Grojec - Zgoda Malec

LKS Zaborzanka Zaborze - Skawa Podolsze

 

6 kolejka- 1 października 2011r.

KS Chełmek - Skawa Podolsze

Zgoda Malec - LKS Zaborzanka Zaborze 

LKS Skidziń - Solavia Grojec

LKS Polanka W. - Soła Oświęcim

LKS Bulowice - Orzeł Witkowice

 

7 kolejka- 8 października 2011r.

Orzeł Witkowice - KS Chełmek

Soła Oświęcim - LKS Bulowice

Solavia Grojec - LKS Polanka W.

LKS Zaborzanka Zaborze - LKS Skidziń

 

8 kolejka- 15 października 2011r.

KS Chełmek - Zgoda Malec

LKS Skidziń - Skawa Podolsze

LKS Polanka W. - LKS Zaborzanka Zaborze

LKS Bulowice - Solavia Grojec

Orzeł Witkowice - Soła Oświęcim

 

9 kolejka- 22 października 2011r.

Soła Oświęcim - KS Chełmek 

Solavia Grojec - Orzeł Witkowice

LKS Zaborzanka Zaborze - LKS Bulowice

Skawa Podolsze - LKS Polanka W.

Zgoda Malec - LKS Skidziń


  • Komentarzy [2]
  • czytano: [370]
 

autor: ~anonim 2011-07-25 19:53:57

avatar jak sie prezentuje kadra ?:)


autor: gawel96 2011-07-25 20:12:51

Profil gawel96 w Futbolowo Jak narazie nic nie wiem, poczekamy do pierwszego treningu to sie wszystko okaze.


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Zaborzanka ZaborzeKorona Harmęże
Zaborzanka Zaborze 2:5 Korona Harmęże
2014-10-11, 11:30:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 7
LKS Jawiszowice - Zaborzanka Zaborze
Iskra Brzezinka - Skawa Podolsze
Team Sport Hejnał Kęty - LKS Bulowice
Korona Harmęże - LKS Bobrek

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
LKS Bulowice 6:0 Iskra Brzezinka
Skawa Podolsze 3:0 LKS Jawiszowice
Zaborzanka Zaborze 2:5 Korona Harmęże
LKS Bobrek Team Sport Hejnał Kęty

Tabela ligowa

Najnowsza galeria

Zaborzanka Zaborze - Górnik Brzeszcze (20.10.12)
Ładowanie...

Losowa galeria

Zaborzanka Zaborze - KS Chełmek (01.09.12)
Ładowanie...

Statystyki drużyny

Transfery 13/14

Przybyli:

Grzegorz Dobry (wolny zawodnik)

Odeszli: